Önsezileri Sayesinde Bebek Kurtuldu, Babası Gördüklerine İnanamadı

Yayinlanma tarihi 08/27/2020
Reklam

İnanılmaz Hikaye

Josh, Amerikan asıllı Magdalena ve David William adlı çiftin harika, sevimli oğullarının adıdır.

İnanılmaz Hikaye

 

Böyle olacağını asla tahmin etmemişti

Küçük Josh, dünyaya geldiği günden bu yana her daim annesinin ve babasının ona sevdi duyacağına ve sağlıklı mutlu bir hayata devam etmesi için her şeyi yapacağına emindi.

Böyle olacağını asla tahmin etmemişti

Sıradan bir gün olarak başladı

Magdalena ve Daviw William çifti her ebeveyn gibi oğullarının, Josh’un sağlıklı ve güzel bir hayat sürmesini istiyorlardı.

Sıradan bir gün olarak başladı

Bakalım Neler Olacak

Çok ani davrandıDoğum izinlerinin bitmesinin ardından David ve Magdalena çifti iş yaşamlarına geri dönmek zorundaydılar, onlar çalışırken de oğulları Josh için ona bakacak ve ilgilenecek bir bakıcı bulma kararı aldılar.

Bakalım neler olacak

Büyük Tehlike

David, Magdalena William çifti ise buldukları bu bakıcının onlar ve oğlu için ne kadar büyük bir kahramanlık yapacağından haberdar değillerdi. Bu bakıcı sonuç olarak küçük Josh’un hayatını kurtardı.

Tak tak tak sesler geliyor

Büyük Tehlike

 

Kalbi yerinden çıkacaktı

Böyle Olacağını Asla Tahmin Etmemişti

Elizabeth, Josh’a bulunan bakıcısının adı idi. Elizabeth’i Josh, ilk gördüğünden itibaren çok sevmişti. Josh’un Elizabeth ile geçirdiği her an çok eğlenceliydi ve çok mutlu oluyordu.

Ya komşular evde olmasaydı

Herşey çok ani oldu

David ve Magdalena William çifti de oğulları Josh’un çok sevdiği bakıcısı Elizabeth’i bütük bir mutlulukla ailelerine dahil ettiler.

Her şey çok ani oldu

Çok Şanslılar

Elizabeth, Williams ailesiyle birlikte çalışmaktan oldukça mutluydu. Ancak bu güneşli güzel günün hayatını tamamen mahvedebileceğini asla aklına getirmemişti.

Çok şanslılar

Sıradan Bir Gün Olarak Başladı

Kaliforniya’da klasik, oldukça sıcak günlerden biriydi. Josh’a biraz hava aldırmak, biraz da gezdirmek için Elizabeth, onu dışarı çıkarmak istedi.

Her yeri talan etti

Bir Saniyede kurtuldular

Dışarıdan eve geldiklerinde Josh ve Elizabeth’e her şey normal görünüyordu. Elizabeth dışarıdan geldiğinde eve tam olarak ne olduğunu idrak edememişti ancak evde bir tuhaflık olduğu da belliydi.

Bir saniye ile kurtuldular

Çok ani davrandı

Josh’a doğru hızlıca baktığında Josh hızlıca beklemeden oyuncaklarını alarak koşa koşa evin içerisine girdi.

Kendini çok kötü hissetti

 

Tak tak tak sesler geliyor

Josh’a içeri girmemesi için Elizabeth Josh’a seslenmesine rağmen artık çok geç olmuştu.

O sırada ise hislerinin onu yanıltmadığını anlamasına neden olan ayak seslerini duydu, iç güdüsü onu yanıltmamıştı. 

Büyük Kaçış

Bu sırada ise düşünmeye pek vakti olmadığını anladı, hemen minik Josh’u evden uzaklaştırması, güvende tutması gerekiyordu.

Büyük Kaçış

Kalbi yerinden çıkacaktı

Elizabeth’in kalbi heyecanının yanı sıra korkudan da çıkacak gibi atıyordu. Hızlıca içeri girerek Josh’un arkasından koştu. Josh’u aniden kucağına aldı ve hayatı pahasına Josh’u alarak hızlıca hareket ettiler. Elizabeth ve Josh hızlıca kaçmak için çitlerin üzerinden atladı, kaçarken neredeyse düşüyorlardı.

Kalbi yerinden çıkacaktı

Kurtuluş

Yan taraftaki komşularının bahçesine hızlıca geçtiler. Elizabeth, komşularının kapısına hızlı hızlı vuruyordu bu sırada ‘Lütfen kapıyı hemen açın’ diye yalvarıyordu.

Hala korkuyorlar

Ya komşular evde olmasaydı

Ortada garip, riskli bir olayın olduğunu anlayan komşuları da hemen yardımcı olmak için polise haber verdiler. Elizabeth’in hızlı hızlı kalbi atıyordu ve sanki durmak üzereydi.

Ya komşular evde olmasaydı

Kabus Devam Ediyor

Çok fazla korkmuş olmasına rağmen Elizabeth, minik Josh’u ve kendisini korumayı başarmış, güvene almıştı. Buna rağmen kabus hala devam ediyordu, bitmemişti.

Kabus Devam Ediyor

Her şey çok ani oldu

Polis bir süre içerisinde Magdalena ve William çiftinin evlerine gelmişti. Elizabeth o kadar çok korkmuştu ki polisin eve varması ona yıllar gibi gelmişti. Bir taraftan ise evdeki hırsız kaçtığı için kendisini oldukça rahatsız hissediyordu. Elizabeth, oldukça endişeli ve rahatsız bir şekilde David’i aradı.

Her şey çok ani oldu

Eve Gidiş

Josh ile başına gelen durumları detaylarıyla David’e açıkladı. David hemen işten çıkarak eve vardı.

Eve Gidiş

Acaba Ne Oldu?

Bu zamana kadar da o sabah evde gerçekleşen durumlardan kimsenin haberi olmamıştı, bir fikirleri de bulunmuyordu.

Acaba Ne Oldu?

Çok şanslılar

Williams ailesinin evinde hem olası durumlara karşı hemde Josh’u kontrol etmek, güvende olduğunu anlamak amaçlı kamera sistemleri vardı bu yüzden çok şanslılardı. David, güvenlik kameralarını açtığında, güvenlik kameralarındaki görüntüler herkesi şok etmişti.

Çok şanslılar

Hırsızın Kaçışı

Hırsızın tüm hareketleri her an güvenlik kameralarında kayıtlanmıştı. Öncelikle evdeki her pahalı eşyayı aradığını, tüm odalarda hızla gezindiğini, her şeyi karıştırıp dağıttığını, özellikle buralarda dağınıklık bıraktığını ardından evden hızlıca kaçıp uzaklaştığını öğrendiler.

Hırsızın Kaçışı

Her yeri talan etti

Magdalena’nın bütün çekmecelerini hızlı hızlı açarak değerli mücevherlerini hırsız yatak odasında arıyordu. Ancak hiç şansı olmadığını fark etmişti. Bu sırada hırsız oldukça kızgın görünüyordu ve odada bir o tarafa bir bu tarafa telaşla gidip geliyordu. Aramalarına rağmen hiç mücevherler bulamayan hırsız, Magdalena’nın eşyalarını; kıyafetlerini, çantalarını, ayakkabılarını alarak hızlıca odadan çıktı.

Her yeri talan etti

Minik Bebek

Daha sonra hırsız minik Josh’un odasındaydı David buna inanamıyordu ‘Bebeğimin odasına girmiş’ diyordu. Tüm bunları görmek bir işkence gibiydi.

Minik Bebek

Bir saniye ile kurtuldular

Tüm bunların ardından ise Josh ve Elizabeth eve girdiği sırada hırsızın gösterdiği tepkiye kameralardan şahit oldular. David bunlara bakarken, Josh ve Elizabeth’in hırsızla karşı karşıya gelmemelerinde ne kadar şanslı olduklarını düşündü.

Bir saniye ile kurtuldular

Hırsızlık

Elizabeth ve Josh evin kapısını açtıklarında hırsız evden ayrılmak için bir alt kata inmek için harekete geçmişti. Hırsız, Elizabeth ve Josh’un evden hızlıca çıkmasının ardından tam olarak bir saniye sonra mutfağa geçmişti.

Hırsızlık

Kendini çok kötü hissetti

Hırsız mutfakta eline geçenleri çantaya atmış ve kaçmak için arka taraftaki kapıya doğru devam etti. Arkadaki kapıdan çıkan hırsız, mahalleden hemen çıkabilmek için bütün yolu koşarak ilerledi. Olası bir durum ki mahalleden çıktığında koşmaktan vazgeçip sakin bir şekilde bir şey yokmuş gibi sakince uzaklaşmaya devam etti.

Kendini çok kötü hissetti

Suçluluk Duygusu

David ise öncesinde güvenliği artırmadığı için kendini bu durumda suçladı. Hırsız evin içerisine David’in dışarıda unuttuğu merdivenden girebilmeyi başarmıştı.

Suçluluk Duygusu

Hala korkuyorlar

Magdalena ve David William ailesini ise, gündüz vakti evlerine bu kadar rahat girebilen ve komşular tarafından da fark edilmemiş olan bu hırsızın çevrede bu kadar rahat dolaşması hala korkutuyor. David William ‘Artık kendimi evimde dahi güvende hissedemiyorum.’ diyor.

Hala korkuyorlar

Güvenlik

David ve Magdalena çifti ve komşuları oğulları Josh’un hayatını kurtaran Elizabeth’i kahraman olarak görüyorlardı. Ancak Elizabeth bu kadar övgü almasını doğru kabul etmiyor. Elizabeth ‘Zorunda kaldığımda yine aynı şeyi yapardım çünkü Josh’u güvende tutmalıyım, bu benim görevim.’ diyor.

Güvenlik

Mutlu Son

Elizabeth gibi bir bakıcıları hayatlarına girdiği için David ve Magdalena çifti kendilerini oldukça şanslı hissediyorlar. Tabii hala oğulları Josh’a Elizabeth bakıcılık yapıyor.

Mutlu Son

 

Reklam