Jeśli planujesz tatuaż, dobrze go przemyśl

Opublikowano 08/23/2020
Reklama

Tatuaże to permanentna ozdoba naszej skóry. W dzisiejszych czasach są oczywiśccie sposoby na ich usunięcie ale nie jest to łatwy zabieg i zostają po nimb blizny. Lepiej przemyśleć co znajdzie się na naszym ciele. Nie ma nic bardziej zabawnego niż przeglądanie zdjęć koszmarnych tatuaży. Od razu można się poczuc ze sobą lepiej i swoimi dotychczasowymi wyborami. Możesz po prostu wygodnie usiąść i czytając ten artykuł poczuć wdzięczność, że nie popełniłeś tych błedów. A jeśli już popełniłeś błąd i wiesz, że mógłbyś się znaleść na tej liście, wiesz, że nie jesteś jedyny.

Gwiezdna twarz

Ta Pani postanowiła sobie zrobić tatuaż na buzi. To już szalony pomysł. Niestety, tatuaż wyszedł brzydko a bohaterka zdjęcia twierdziła, że ​​zasnęła i obwiniała artystę za jego zrobienie. Nie wiemy, czy to możliwe żeby zasnąć podczas tatuowania… Z drugiej strony może była po szalonej imprezie i chciała pokazać, że jest gwiazdą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.32

Gwiezdna twarz

Nie zapomnij zamówienia

Kiedy masz wielkie zadanie złoźyć zamówienie dla całej grupy przyjaciół, wiadomo – trudno jest wszystko dobrze zapamiętać. Ten mężczyzna z Norwegii ułatwił sobie życie, wykonując tatuaż którym jest paragon restauracji McDonald’s. To imponujące, jak bardzo jest oddany fast foodowi i grupie przyjaciół. Ale dlaczego, chciał zrobić coś takiego? Nie mamy pojęcia o co mu chodziło, ale sądzimy, że za tą jego szaloną decyzją kryje się jakaś niewiarygodna historia i być może bardzo dobra impreza.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.38

Nie zapomnij zamówienia

Bez podobieństwa

Całe szczęście, że Marilyn Monroe nie widziała siebie w takiej postaci. Mogłaby nie być zadowolona. To miłe, że ta osoba chciała złożyć hołd tej ikonie i niezapomnianej gwieździe, ale wielka szkoda, że nie udał się do lepszego artysty od tatuażu. Gdybyśmy nie wiedzieli, kto jest wytatuowany, trudno byłoby to w ogóle ogarnąć. Zastanawiamy się, czy artysta miał może słaby wzrok, ponieważ twarz nie przypomina zupełnie wspaniałej gwiazdy Hollywood.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.44

Bez podobieństwa

Jestem ninją

Kto nie kocha kreskówek o żółwiach Ninja? Mimo, że bardzo ich uwielbialiśmy, nie chcielibyśmy przypominać jednego z nich. Jednak ta osoba była najwyraźniej prawdziwym fanem i postanowiła pójść na całość. Artysta sprawił, że ma nos jak u ninjy. Najwyraźniej bohater zdjęcia nie dba o swoje życie towarzyskie i nie ma poważnej pracy, jeśli mogła zrobić coś tak niewiarygodnego. Mamy cichcą nadzieję, że to tak naprawdę tylko farba do twarzy, i jednak nie prawdziwy tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.49

Jestem ninją

Ewolucja człowieka

Czy te miała być ewolucja człowieka o której uczą nas w szkole? Być może. To powszechny schemat, który wszyscy widzieliśmy przynajmniej kilka razy w życiu raz w życiu. Na pewno w szkole na lekcjach biologii i podczas nauki o ewolucji. Nie kumamy jednak, dlaczego ta osoba odczuwała potrzebę wytatuowania tego sobie na stałe na swoim ciele. Czy może ma to przypominać, że jesteśmy wszyscy tylko ludźmi, i że pochodzimy po prostu od małp?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.51.55

Ewolucja człowieka

Żebyś nie żałował

Ta osoba chyba po prostu robiła sobie żart, kiedy robiła ten tatuaż. Trudno jest nam wymyśleć coś bardziej dramatycznego niż zrobienie takiego beznadziejnego tatuażu. Jest to dobry sposób na przekazanie znaczenia tych słów, ale w naprawdę bardzo mało estetyczny sposób. Nie wiemy czy wina tak naprawdę nie powinna spaść na tatuatora. W końcu to on wykonywał to dzieło. Do tego jest wykonany okropnie, więc już mniej chodzi o napis a bardziej jakość jego wykonania.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.00

Żebyś nie żałował

Mamy dziesięć palców

Spójrzcie na ten tatuaż. Jest on nie nie tylko pozbawiony sensu ale takży po prostu brzydki. Ten tatuaż wykonano bardzo niedbale. Jeśli ta osoba chciała być tu zabawna to powinna wiedzieć, że zawsze można to zrobić w mniej trwały sposób, np. markerem.. Kiedy robisz sobie coś takiego, inni zawsze będą się zastanawiać, czy zrobiłeś to celowo. Powszechnie wiadomo, że mamy dziesięć palców. Tak przynajamniej powinno być.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.04

Mamy dziesięć palców

Harry Potter na zawsze z tobą

To przypomina nam pewną częśc z serii książek o Harrym Potterze. Czy to może być uwieczniony profesor Quirrell i Lord Voldemort na jednym? Nie wiemy, ale to co wiemy na pewno, że to naprawdę koszmarny tatuaż. Nawet dorośli boją się i kulą po zobaczeniu tego co ta osoba zrobiła sobie na ciele. Czy możesz sobie tylko wyobrazić, jak niemiło musi być stać przed nim w kolejce i być zmuszonym patrzeć na to okropieństwo?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.10

Harry Potter na zawsze z tobą

Nie tatuażom na twarzach

Mike Tyson jest bardzo znany ze swoich umiejętności bokserskich, a także szalonych pomysłów. Nie jest przesadą nazywanie go kompletnym świrem, w końcu w przeszłości odgryzł komuś ucho. Jego tatuaż na twarzy tylko bardziej utwierdza nas w przekonaniu, że jest z nim coś nie tak. Tatuaż twarzy to jeden ze sposobów na przyciągnięcie uwagi. Ale kiedy już jesteś sławny, nie musisz tego robić, bo po co! I tu nie ma żadnych wyjątków – nawet jeśli się to tyczy znanych osób.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.16

Nie tatuażom na twarzach

Krzesła na ciele

Nie ma generalnie nic złego w robieniu tatuaży, naprawdę. Jedyne co to warto przemyśleć projekt tego co chcesz żeby pozostało z tobą na zawsze. Powinno się znaleść równieź sprawdzone studio tatuażu. Nie wiemy, dlaczego ktoś chciałby mieć taki tatuaż na swoim ciele. Są to przecież zwyczajne krzesła. Jeśli ktoś wie, co skłoniło tę osobę do wykonania takiego tatuażu, dajcie nam znać. Trudno nam jest wpaśc na mądre wytłumaczenie dlatego trafił do naszej listy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.21

Krzesła na ciele

Miłość do fast foodów

Fajnie jest od czasu do czasu zjeść syf jakim jest fast food. Są ludzie którzy wyraźnie biorą miłość do śmieciowego jedzenia na poważnie. Nie wyobrażamy sobie codziennego jedzenia cheeseburgerów, ale niektórzy po prostu nie wyobrażają sobie bez nićh życia. Ta osoba na tyle jest zakochana w fast foodach, że zdecydowała się na stałe umieścić je na swoim ciele. Ale o co chodzi z palmą…? Może chodziło o to, że fast food to prawdziwy raj?

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.25

Miłość do fast foodów

Poprzednie prace

Planując zrobienie tatuażu, warto wcześniej sprawdzić stare prace tatuażysty. Wydaje się, że ta osoba po prostu pozwoliła zrobić tatuażyście to na co miał ochotę. Warunkiem był tatuaż jej ulubionego zespołu. Jeśli jesteś człowiekiem poważnym powinieneś unikać jednak robienia tego na plecach. W końcu i tak nie będziesz mieć możliwości zobaczenia, jak to wygląda. A wtym czasie zostanie ukończony. Ten facet nie ma innego wyboru, jak żyć już z tym na zawsze. Bardzo mu współczujemy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.30

Poprzednie prace

Tatuaż na czole

Oto kolejna osoba, która postanowiła zrobić tatuaż poświęcony swojemu ulubionemu muzykowi. Jest takie stare powiedzenie, które mówi: “wytatuuj mi to na czole”. Jednak nie powinno się tego brać aż tak na serio. Niestety już jest za późno dla tej kobiety. Nie tylko jest to paskudny projekt tatuażu, ale także wybrała wprost okropne miejsce dla niego. Jeśli chcesz wyglądać jak głupek to bardzo polecamy tatuaże na środku twarzy. Warto jednak to 100 razy przemyśleć. Nie da się tak potem chodzić do pracy.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.35

Tatuaż na czole

Awaria

W pewnym momencie życia na pewno napatoczyliście sie na teę formułę. Może wtedy kiedy wam się coś zeposuło. Jednak tu nie rozumiemy dlaczego pan poczuł potrzebę umieszczenia tego na swoich ramionach. Są chwile, kiedy tatuaże służą jako przypomnienia, ale dlaczego, miałbyś o tym zawsze pamiętać? Może naprawianie to zawod tego faceta? Trzeba przyznać, że nie do końca ten tatuaż wygląda brzydko. Może bohater zdjęcia jest po prostu ludzkim robotem, który nie chciał zapomnieć, co zrobić w przypadku awarii systemu i przestać działać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.40

Awaria

Czy dobra pisownia

Ta osoba chciała mieć jakiś mądry tatuaż. Niestety, efekt końcowy nie jest aż tak mądry jak było to zaplanowane. Gdybyśmy byli na jego miejscu trudno byłoby nam wybaczyć tatuażyście. W końcu istnieje coś, co nazywa się slownik ortograficzny. Poza tym „odwaga” nie jest słowem trudnym do przeliterowania i dość powszechnie używanym biorąc pod uwagę podstawową znajomość języka angielskiego. Dobrym pomysłem może być najpierw przetestowanie umiejętności ortograficznych czlowieka robiącego nam tatuaż.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.45

Czy dobra pisownia

Kiepski pomysł

O co chodzi z tymi, którzy mają wytatuowane na sobie swoje ukochane playlisty? Nie można już tu wiele zrobić ale wzdrygamy się z powodu tego tatuażu. Chcociaż w porownaniu do innych może nie jest tak źle. Okazuje się, że jest to pomysł, który naprawdę bardzo się starzeje. Przypomina ludziom, ile masz lat i co było kiedyś modne. Ponadto mamy kilka pytań do tej osoby. Poza tym kiedy tworzysz playlistę, niech będzie w miarę spójna. Nie łącz razem Avril Lavigne i zespołu Nickelback.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.50

Kiepski pomysł

Polityka to sprawa osobista

Kiedy planujesz zrobienie tatuażu dobrze to przemyśl. Pomyśl o czymś co ma zostać z tobą na zawsze i będzie miało wymiar ponadczasowy.Ten facet ma tatuaż na szyi, który jest bardzo trudny do usunięcia. Jednak jeszcze gorsze jest to, że zrobił go na cześć swojego ukochanego w tamtych czasach kandydata na prezydenta. Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak bardzo chciał, aby Bush wygrał wybory, ale są inne sposoby, aby okazać swoje poparcie.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.54

Polityka to sprawa osobista

Movember

Są ludzie, którzy nie golą się w listopadzie. Tem movement nosi nazwę movember. Inni wolą uczestniczyć w listopadowej akcji przez całe całe życie. Ten facet postanowił zrobić to robiąc tatuaż który ma imitować wlaśnie wąsy. Nie chcemy nawet wiedzieć, jak bardzo musiało boleć jego wykonanie. Nie wybrał też czegoś, co wyglądałoby naturalnie i tak naprawdę jak prawdziwe wąsy. Zastanawiamy się, czy pozostali mężczyźni w rodzinie mają ten sam tatuaż i była to ich wzajemna inspiracja.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.52.59

Movember

Miłość do mięsa

Nie sądzimy, że ta kobieta będzie mogła w przyszłości umawiać się z weganinem lub wegetarianką. W końcu jest wyraźnym pasjonatem mięsa i bardzo kocha je jeść. Uwielbia je tak bardzo, że ma teraz trwałe przypomnienie o tym na brzuchu. Zasługuje na pochwały za jej poświęcenie na rzecz miłości do szynki, ale to nie jest dobry widok dla wegetarian. Mamy nadzieję, że nigdy nie zmieni zdania na temat mięsa i sama nie zostanie wegetarianką. Usuwanie tego laserem może być kosztowne i naprawdę bolesne a do tego długo trwać.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.03

Miłóść do mięsa

Wielkie nie

W przypadku kolorowych tatuaży jest tak, że po pewnym czasie zaczynają się one zmywać. Staje się to powoli. Być może jest czas, kiedy takie tatuaże wyglądają atrakcyjnie, ale po pewnym czasie po prostu bledną. Wtedy nie wiadomo co się tam dokładnie znajduje. Wszyscy uwielbiamy słodycze – lody i ciasta, ale musimy w tym wypadku im powiedzieć nie. Szczerze mówiąc, naprawdę nie uważamy, że ktokolwiek może zrobić ładne tatuaże z jedzenia. Wyglądają one mało apetycznie, a dodatkowo napis “eat me” nie pomaga.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.07

Wielkie nie

Trendy na zawsze w modzie?

Są takie prace, kiedy akceptujemy odręczny szkic. Ma to swój urok, potrafi być bardzo ładne i delikatne. To czasem naprawdę ładnie wygląda. Nie powinniście zapominać, że prosty styl jest w zasadzie najlepszym wyjściem z sytuacji. Jeśli nas zapytasz, tatuażowi na zdjęciu przydałoby się jeszcze trochę wykończenia. Tatuaż wygląda tak jakby osoba robiąca go była zupełnie pijana bądź nieprzygotowana. No coż może osoba która zamówiła tatuaż ten tatuaż chciała właśnie uzyskać taki efekt i jest zadowolona.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.12


Trendy na zawsze w modzie?

Źle się starzeje

Nie możemy zaprzeczyć, że to twórcze. Nie wygląda na to, żeby ten pan żałował zrobienia swojego tatuażu. Uważamy jednak, że powinien przynajmniej się zastanowić nad przyszłością. Nie chcemy nawet myśleć o tym, jak to będzie wyglądać, gdy on będzie starszy. Po pewnym czasie skóra zacznie wiotczeć i marszczyć się mu zacznie skóra. Jednak jest szereg ludzi, którzy albo wcale nie myślą o przyszłości albo nie przejmują się tak bardzo estetyką i tym co ludzie pomyślą.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.18

Źle się starzeje

Na całość

Conversy zna każdy i chociaż raz je w życiu posiadał, a może nawet wiele par. Trudno wyobrazić sobie parę butów bardziej klasycznych niż te płócienne trampki. Mimo naszej całej miłości do tego modelu musimy przyznać, że używanie ich jako projektu do zrobienia tatuażu nie jest super pomysłem. I nie jest to sposób na nie zakładanie butów. Poza tym nie poszli tu na całość i ominęli podeszwę stopy. Jeśli masz już zły pomysł, przynajmniej się do niego zobowiązuj i dokończ pracę.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.22

Na całość

Twoje dziecko cię ocenia

Czy widzicie to zdjęcie? Czy to ogromne koło wokół oczu to naprawdę może być tatuaż? Co ono ma w ogóle oznaczać? Mamy nadzieję, że jednak został narysowany tylko czarnym markerem. Tyko nadal nie wiemy czemu to miało służyć. Nawet nowo narodzone dziecko patrząc na mamę wygląda na przerażone. Mama zrobiła coś co zupełnie jest pozbawione sensu. Jeśli ktoś tak młody jak ten noworodek może to zauważyć to jesteśmy pewni, że kazdy to widzi.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.27

Twoje dziecko cię ocenia

Patriotyzm

Ten pan chyba jest wielkim patriotą. Albo może miał dość tych wszystkich razy, kiedy pytano go „skąd jesteś?”, albo być może często podróżuje i nie chciało już mu się tłumaczyć. A jeśli nie, to może bardzo kocha Australię. Na jego miejscu wolelibyśmy już wytatuować koalę lub kangura a nawet pająka. Przynajmniej te zwierzęta są słodkie. Poza tym facet ma pod spodem stary, zupełnie inny tatuaż. To wszystko razem wygląda bardzo źle.

Zrzut Ekranu 2020 08 11 O 13.53.32

Patriotyzm

Reklama